Alternatywne Metody Rozstrzygania Sporów (ADR) w budownictwie. Strategie i sposoby dochodzenia do ugód

Szanowni Państwo, 

Kolejna edycja Konferencji organizowanej przez Stowarzyszenie Inżynierów Doradców i Rzeczoznawców (SIDiR)  oraz Arbitrażowy Sąd Budowlany przy Stowarzyszeniu Inżynierów Doradców i Rzeczoznawców ma wymiar szczególny. Partnerem Merytorycznym naszej Konferencji jest bowiem Prokuratoria Generalna Rzeczypospolitej Polskiej, a wśród panelistów i wykładowców znajdą się osoby z tej szacownej instytucji. Tematyka Konferencji też jest szczególna – będziemy chcieli się skupić na pozasądowych metodach rozstrzygania sporów w budownictwie oraz strategiach i metodach dochodzenia do ugód.

Mamy nadzieję, że Konferencja przyniesie szereg odpowiedzi na pytania nie tylko stawiane przez moderatorów paneli, ale i przez uczestników, którzy będą mogli później wykorzystać zdobytą wiedzę w praktyce. Być może też uda nam się opracować skuteczne scenariusze wprowadzania ADR do kontraktów jako najskuteczniejszej metody rozstrzygania ewentualnych sporów.

Gorąco zapraszamy do wzięcia udziału w Konferencji Alternatywne Metody Rozstrzygania Sporów (ADR) w budownictwie. Strategie i sposoby dochodzenia do ugód, której niezaprzeczalna wartością są znakomici wykładowcy i paneliści. Udział w Konferencji jest bezpłatny.


Cena: BEZPŁATNY
Dołącz: